„U Matyáše“ najdete vedle ubytování také konferenční prostory s kapacitou pro 20 osob, které jsou vhodné pro konání seminářů, školení nebo firemních prezentací.

Nabízíme cateringové služby, zajistíme plátno i dataprojektor.

Svou polohou na samotě u lesa v blízkosti národního parku je ubytování „U Matyáše“ ideálním místem pro seznamovací a teambuildingové akce, příležitostné oslavy i vánoční večírky.

Připravíme pro Vás akci na klíč. Zajistíme Vám ubytování, stravování, doprovodný program i školící prostory. Rádi Vám sestavíme program dle Vašich přání, kontaktujte nás.


Vybrané zážitkové aktivity „U Matyáše“:

Střelnice: sportovní luky, vzduchovky
Každý z nás má v sobě ukrytu soutěživou povahu. Porovnejte síly při střelbě z luku nebo ze vzduchovky. Střílí se v bezprostřední blízkosti ubytování, tedy pro občerstvení to není daleko.

Koloběžky
Připravili jsme pro Vás několik tras sjízdných na koloběžkách. Svezte se z Tokáně z kopce dolů, zpátky dopravu zajistíme. Po dohodě lze absolvovat i celodenní výlety na koloběžkách. Tento netradiční způsob cestování přináší spoustu zajímavých zážitků.

Grilování
Večerní grilování je po aktivně stráveném dni tím nejlepším odpočinkem. Grilování je možné objednat od 6 osob. Grilovat můžete uvnitř v restauraci i venku na terase. Vybrat si můžete ze dvou variant:
„Standard“ (klobásky, grilovací párky, kuřecí maso, příloha – pečivo, omáčky)
„Gurmán“ (vepřový steak, klobásky, grilovací párky, kuřecí maso, příloha – pečivo, zeleninový salát, omáčky)
Pro vegetariány nabízíme i bezmasá jídla.

Horská kola
Můžete využít půjčovnu horských kol a užít si den v terénu národního parku. Pro odvážnější je připravena off-roadová trasa s průvodcem. Navštivte nejkrásnější místa Českého Švýcarska na kolech.

Pro více informací nás kontaktujte na:
tel. 739 119 141, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.